top of page
Metsamaa müük

Hea metsaomanik,


kui olete otsustanud müüa oma metsakinnistu, siis küsige pakkumist ka meilt! Suudame pakkuda õiglast ja konkurentsivõimelist hinda ning kiiret asjaajamist. Kinnistu võib olla koormatud hüpoteegiga või looduskaitseliste piirangutega, seal võivad olla peal hooned või osa kinnistust hoopis põllumaa - me leiame alati lahenduse.

Kinnistu müük on majanduslikult kasulikum kui raieõiguse müük. Lisaks kasvava metsa väärtusele arvestame ka maa hinda. Kinnistu müügi puhul võib kohalduda ka erinevaid maksuerisusi - näiteks tagastatud maade müügi puhul ei pea tehingu pealt tasuma tulumaksu. 

Esmase kinnistu väärtuse kalkulatsiooni teeme olemasolevate metsamajandamise kava andmete, kaardimaterjalide ning muu teadaoleva informatsiooni põhjal. Lõpliku hinnapakkumise koostamiseks käib meie ettevõtte spetsialist kinnistul kohapeal ning teostab välitööd, et anda hinnang tegelikule olukorrale metsas. Kinnistu müügitehing vormistatakse notariaalselt. 

ANT Metsahalduse OÜ omab kaasaegset masinaparki ja majandab oma metsi ise. 

Võtke julgelt meiega ühendust, vastame kõigile küsimustele ja vaatame üle kõik müügisoovid!

Vaata, mida kliendid meist arvavad!

“ANT Metsahalduse meeskond on võrratu. Nii head suhtumist ja projektijuhtimise taset pole ma Eesti metsandussektoris varem kohanud. Ma ei arvanud, et masinatega saab sellisel tasemel harvendusraiet teostada. Nüüd käin nagu mõisapargis iga päev jalutamas.” 

TEHTUD TÖÖD

—  Maira Vahula, Metsaomanik Harjumaal, Pähklimetsas

Tehtud tööd
bottom of page